אחזקת גינות

כיום, היחס לאחזקת הגינה שונה מבשנים עברו. לאחר הקמת גינה לתפארת אנו נרצה לשמר את מצב הגינה ולדאוג להתפתחותה התקינה. אותו נער עם מכסחת ומפוח חשמלי המכסח את הדשא ומעיף את העלים, כבר לא עונה לצרכים הקיימים כיום. 

אחזקת הגינה באמצעות טיפול וגיזום נכונים, השקיה, טיפול בעשבייה, הדברת מחלות ומזיקים, שמירה על הקיים, שיפור וחידוש בעזרת אלמנטים שונים ושתילת צמחים חדשים מביאים לכך שהגינה תישמר כפי שאנו רוצים - ולאורך שנים רבות. 

אחזקת הגינה, להבדיל ממה שרבים עדיין חושבים, צריכה להיות מבוססת על תכנית עבודה שנתית אשר מתחלקת בהתאם לחודשי ועונות השנה. ישנן עבודות אשר מיותר לעשותן בתקופה מסוימת, ומצד שני, ישנן פעולות אשר אם לא ננקוט בהן הגינה עלולה לסבול מנזק בלתי הפיך אשר יוביל למפח נפש ואובדן כספי. מתן חומרי ההזנה בתקופה הלא נכונה יוביל לבזבוז או לנזק, אי טיפול בעשביה יגרום לתחרות עם שאר הצמחייה על אור, מזון ומים. לעומת זאת, טיפול נכון יוביל לחסכון כספי, לצמחים נאים ובריאים לשנים רבות ולשביעות רצון הלקוח.

היום ברור לכולם כי צמחי הגינה חשובים לנו בתרומתם לשיפור איכות חיינו ואיכות הסביבה הקרובה והרחוקה שלנו.

אנו, בעיצובים, נותנים את המענה המיטבי לאחזקת הגינה  בעזרת צוות עובדים מיומן ומנוסה, העובד לפי תכנית עבודה מסודרת וברורה.

 

 
עיצובים - תכנון ופיתוח גינות נוי | אשחר, ד.נ. משגב, 20196 | טלפון: 050-6466678 (אריק קולר) | דוא“ל: itsuvimgan@gmail.com

האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים